Logo Pracuj.pl

Księgowa

Usługi Transportowo Budowlane Bernard BaranowskiO firmie

  • Pyrzyce
    Pyrzyce, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych
  • kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych,
  • weryfikowanie i monitorowanie rozrachunków
  • wprowadzanie i rozliczanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • uzgadnianie obrotów kont analitycznych i syntetycznych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • pomoc w terminowym sporządzaniu deklaracji i sprawozdań do US, GUS
  • wykonywanie innych prac zleconych przez głównego księgowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o specjalizacji rachunkowość/ księgowość
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Znajomość rachunkowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość zasad i praktyk księgowych, przepisów dotyczących rachunkowości, przepisów prawa podatkowego
  • Znajomość obsługi systemu Symfonia oraz PC Biznes

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

O nas

Usługi Transportowo Budowlane Bernard Baranowski

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych i pracach drogowych

Firma z siedzibą w Glinna gmina Stare Czarnowo

Księgowa, Pyrzyce