Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

AQUADROM Sp. z o.o.

Kłodnicka 95a

Halemba

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja faktur kosztowych w systemie Symfonia FK z wykorzystaniem systemu Symfonia Repozytorium.

  • Ewidencja faktur przychodowych i innych dowodów księgowych w systemie Symfonia FK (faktury, rachunki, noty, polecenia księgowania).

  • Rozliczanie sprzedaży na podstawie dziennych raportów przekazanych przez Koordynatora Recepcji.

  • Prawidłowe wystawianie i rozliczanie faktur z tytułu umów najmu zawartych przez Spółkę zgodnie z procedurą Zamówień Publiczno-Prawnych.

  • Bieżące monitorowanie stanu należności i zobowiązań Spółki.

  • Analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami w kontekście terminowych płatności.

  • Sporządzanie systemowych list płatności (e-przelewy).

  • Prowadzenie i uzgadnianie rejestru sprzedaży i rejestru zakupu VAT.

  • Prowadzenie dokumentacji i ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, inwestycji rozpoczętych, okresowa kontrola i weryfikacja.

  • Sporządzanie wymaganych zestawień środków trwałych, naliczanie amortyzacji.

  • Udział w sporządzaniu zestawień pomocniczych dla potrzeb rozliczenia VAT naliczonego.

  • Sporządzanie zestawień pomocniczych do miesięcznej informacji o wynikach Spółki dla Właściciela (wykaz zobowiązań fakturowanych).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym

  • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • biegła obsługa systemu Sage w zakresie FK

  • umiejętność efektywnego organizowania i planowania

  • komunikatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie

  • ciekawą pracę w miłej atmosferze

  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego

O nas

Spółka Aquadrom poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowej.

Aplikacje należy składać do 31 stycznia 2022 roku.