Oferta pracy

Księgowa

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁO firmie

  • Ciepłownicza 8, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

Ciepłownicza 8

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur (zakupu/sprzedaży) oraz pozostałych dokumentów magazynowych sieci sklepów,

  • Sprawdzanie prawidłowości i kompletności dokumentów niezbędnych do księgowania,

  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych,

  • Praca w systemie TEMA.

Nasze wymagania

  • Praktyka w księgowości,

  • Znajomość przepisów WDT

  • Znajomość zasad rachunkowości,

  • Wymagana znajomość tematyki rozliczenia gospodarki magazynowej,

  • Odpowiedzialność, sumienność, doskonała organizacja pracy,

  • Znajomość obsługi komputera w tym programów księgowych,

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,

  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Mile widziane

  • orzeczenie o niepełnosprawności.

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie,

  • Możliwość skorzystania z benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej,

  • Przeszkolenie i wdrożenie w zakresie obsługi systemu komputerowego,

  • Udział w wycieczkach i licznych imprezach firmowych,

  • Dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zapewniamy liczne formy wsparcia i pomocy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ - ogólnopolski dystrybutor FMCG, jedna z największych polskich firm oraz największy pracodawca na Podkarpaciu

Przewiń do profilu firmy