Księgowa

PGE Obrót S.A.

  • 8 Marca 6, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

8 Marca 6

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • ocena formalno-rachunkowa i podatkowa faktur zakupowych, delegacji i innych dokumentów księgowych zobowiązaniowych

  • ocena formalno-rachunkowa zbiorczych rejestrów sprzedaży bilingowej i uzgodnienia kont z tym związanych

  • analiza i rozliczenia kont należności i zobowiązań

  • windykacja miękka należności ewidencjonowanych analitycznie w SAP

  • wykonywanie prac okresowych w obszarze należności i zobowiązań

  • wsparcie komórek merytorycznych w zakresie sporządzanych formularzy księgowych w aplikacji EOD

  • monitoring terminowego spływu dokumentów i rozliczeń dokumentów z powierzonego obszaru

  • sporządzanie pomocniczych zestawień  w zakresie informacji dodatkowej do pakietów sprawozdawczych wg MSSF oraz sprawozdań finansowych w zakresie związanym z prowadzoną ewidencją

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, (preferowane z zakresu finansów i rachunkowości )

  • znajomość zagadnień podatkowych w zakresie kwalifikacji podatkowej ewidencjonowanych zdarzeń gospodarczych

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;

  • zaangażowanie, systematyczność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz jednoczesnego kontrolowania wielu zadań, odpowiedzialność;

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista;

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu oraz ustalania priorytetów;

  • zdolności analityczne, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • doświadczenie w pracy w księgowości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa na czas określony w celu zastępstwa

  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy

  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Obrót z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i gospodarstw domowych. Stawia na szeroką ofertę produktową, partnerskie relacje, niezawodną obsługę, gwarantując kompleksową realizację potrzeb energetycznych.

W swojej działalności PGE Obrót kieruje się troską o środowisko naturalne. Realizując strategię Grupy PGE w obszarze sprzedaży detalicznej, zapewnia Klientom szeroki dostęp do zielonej energii. Promuje też proekologiczne postawy, jak korzystanie z PGE eFaktury. Spółka stawia również na nowoczesną obsługę odpowiadającą na oczekiwania Klientów. Rozwija kanały zdalnego kontaktu, a także automatyzuje procesy sprzedażowe i rozliczeniowe.

Jako największy, rzetelny i sprawdzony partner na rynku, PGE Obrót posiada certyfikat firmy działającej zgodnie z Dobrymi Praktykami Sprzedawców Energii Elektrycznej opracowanymi przez Towarzystwo Obrotu Energią (TOE). PGE Obrót od lat nagradzana jest godłem „Firma Przyjazna Klientowi", laurem przyznawanym bezpośrednio przez Klientów.

Przewiń do profilu firmy