Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Samodzielna Księgowa

PGB Human Resources . O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Personalna PGB Human Resources, dla swoich Klientów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa/Samodzielna Księgowa
Numer ref.: SK_CZE_0621_WAI

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek, naliczanie wynagrodzeń pracowników.
  • Uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • Kontrola wpływów należności oraz uzgadnianie sald z Kontrahentami.
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT oraz CIT.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Potwierdzanie i uzgadnianie kont z kontrahentami.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS,NBP).
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.
  • Terminowe wprowadzanie do bazy danych dokumentów finansowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia).
  • Znajomość Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność w terminowym wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Znajomość ustaw o rachunkowośći, podatku dochodowym oraz podatku VAT.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz nastawienie na realizację celu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski.
  • Lokalizacja Poznań: biuro rachunkowe, lokalizacja Wrocław: firma usługowa, lokalizacja Częstochowa: firma produkcyjna.
  • Pracę w dobrze rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne