Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Samodzielna księgowa

ROBOD S.A.

  • plac Oruński 8A, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ROBOD S.A.

plac Oruński 8A

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów: faktury kosztowe, faktury zakupu i sprzedaży, RMK, comiesięczne noty księgowe (PK)

  • Uzgodnienia sald

  • Przygotowanie płatności

  • Przygotowanie i sporządzanie JPK VAT

  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca oraz roku sprawozdawczego

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość przepisów podatkowych

  • Rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków

  • Elastyczność i pomysłowość w działaniu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Otwartość na nowe wyzwania

Mile widziane

  • doświadczenie w biurze rachunkowym

  • znajomość programu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która przynależy do globalnej Grupy RUBIX

  • Umowa o pracę

  • Praca w wewnętrznym dziale księgowy

  • Przyjazna i otwarta atmosfera pracy

  • Szkolenia dla pracowników

  • Dodatki świąteczne

  • Dofinansowanie do pakietu medyczny i sportowego

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji

ROBOD S.A.

Robod S.A. jest częścią grupy Rubix, europejskiego lidera zatrudniającego ponad 8 000 osób w 23 krajach Europy. Codziennie dostarczamy tysiącom naszych klientów najlepsze rozwiązania i produkty wszystkich wiodących światowych producentów.

Przewiń do profilu firmy