Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa - Samodzielna Księgowa

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego partnera w grupie poszukujemy
    Księgowej-Samodzielnej Księgowej
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo – księgowego;
    • uzgadnianie rejestrów i sporządzanie deklaracji VAT;
    • kontrola rozrachunków i uzgadnianie kont w systemie finansowo – księgowym
    • udział w procesie windykacji należności;
    • udział w przygotowywaniu bilansów spółek prawa handlowego;
    • prace administracyjno - biurowe.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
    • znajomość obowiązujących przepisów podatkowych;
    • dobra znajomość pakietu MS Office;
    • dobra znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość;
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego i znajomość języka angielskiego;
    • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy;
    • umiejętność analitycznego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów;
    • skrupulatność i dokładność;
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w wymiarze pół etatu na okres próbny;
    • realną możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym;
    • bardzo dobre warunki pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurze;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
    • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego;
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj.

    z dopiskiem w tytule: GD/SAM.KSIĘG.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi przez na wybrane przez nas aplikacje.