Oferta pracy

Księgowa/Samodzielna Księgowa

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne księgowanie kosztów bezpośrednich i pośrednich w zakresie leasingów i floty,

  • samodzielne księgowanie wydatków ponoszonych przez pracowników Spółki,

  • wystawianie faktur sprzedaży wskazanych projektów budowlanych,

  • przygotowanie raportów wewnętrznych oraz na potrzeby instytucji finansujących,

  • udział w procesie zamknięcia miesięcy/kwartałów i roku w ramach całej grupy,

  • udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych w całej grupie,

  • współpraca z Działem Controllingu,

  • tworzenie oraz doskonalenie procedur finansowych i księgowych,

  • inne obowiązki w obszarze księgowości i finansów,

Nasze wymagania

  • 3-5 letnie doświadczenie w pracy w strukturach księgowych przedsiębiorstw, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii,

  • komunikatywność oraz postawa proaktywna,

  • dokładność, sumienność, rzetelność, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone zadania,

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości,

  • orientacja na procesy biznesowe i finansowe,

  • umiejętność podejmowania optymalnych decyzji w krótkim czasie,

  • praktyczna znajomość programu Excel,

  • mile widziana znajomość programu SAP,REWIZOR GT,

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

  • praca w miłej atmosferze w 10 osobowym zespole,

  • umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń pracowniczych,

  • nowoczesne narzędzia pracy m.in. praca z wykorzystaniem programu SAP ERP oraz Rewizor GT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin