Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Skierniewice, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    “FERROXCUBE POLSKA” Sp. z o.o.

    producent rdzeni magnetycznych z siedzibą w Skierniewicach
    poszukuje pracownika na stanowisko
    Księgowa
    w Dziale Księgowości
    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Skierniewice

    Główne zadania i obowiązki:

    • Sporządzanie i sprawdzanie rejestrów VAT w zakresie księgowanych transakcji;
    • Sprawdzanie zgodności faktur z przepisami ustawy o podatku VAT;
    • Dekretacja faktur;
    • Sporządzanie deklaracji VAT:
      • VAT–7 , VAT-UE
    • Sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS i nadzór nad bazą GUS:
      • F – 01 , SP, DG-1, RF-01, DU-K, NU-K   itp.
    • Sporządzanie sprawozdań dla Narodowego Banku Polskiego.
    • Księgowanie faktur: kosztowe krajowe, usługowe krajowe i zagraniczne;
    • Wystawianie faktur wewnętrznych w związku z importem usług;
    • Księgowanie płac;
    • Łączenie dokumentów sprzedażowych z komunikatami IE599;
    • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i klientami;
    • Uzgadnianie kont księgowych w zakresie zleconym przez Główną Księgową;
    • Uzgadnianie sald w zakresie zleconym przez Główną Księgową.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (minimum licencjackie)
    • Znajomość przepisów księgowych, rachunkowych. Biegła znajomość zagadnień VAT.
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowa min.2 lata.
    • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (Excel, Word)
    • Dobra organizacja pracy
    • Znajomość obsługi systemu SAP mile widziana
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na zastępstwo za nieobecną osobę
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncernu

    CV z adnotacją ,,Księgowa" proszę przesyłać za pomocą aplikuj na dole ogłeszenia

    Informuję, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie i podpisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 1997r. Nr 133 poz. 883)”.

    bottom