Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • śląskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz nam pomoc w budowie i uruchomieniu nowoczesnej fabryki?
    Do naszego nowego zakładu produkcyjnego w Polsce (25 km na zachód od Gliwic przy autostradzie A4) szukamy:
    Księgowa

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w księgowości - minimum 2 lata
    • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych VAT i CIT
    • Znajomość zagadnień podatkowych w zakresie obrotu międzynarodowego
    • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Wykształcenie kierunkowe (np. finanse i rachunkowość, ekonomia)
    • Rzetelność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej

    Dodatkowo, mile widziane:

    • Znajomość systemów ERP (np. AX2012)
    • Znajomość zagadnień związanych z SSE

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów
    • Weryfikacja prawidłowego przebiegu procesu akceptacji kosztów zgodnie z wewnętrznymi procedurami
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz statystycznych (GUS, NBP)
    • Ewidencja czynnych i biernych rozliczeń międzyokresowych kosztów
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP
    • Prowadzenie i kontrola rozrachunków
    • Zapewnienie prawidłowej i sprawnej realizacji zadań zleconych przez Głównego Księgowego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej firmie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BITO Technika Magazynowa, Sp. z o.o.(Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez BITO Technika Magazynowa, Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem BITO Technika
    Magazynowa, Sp. z o.o, Ul. Europejska 12, 47-143 Zimna Wódka