Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

Premar SłupskO firmie

4 5004 700 brutto / mies.
  • Poznańska 79
    Słupsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Premar Słupsk

Poznańska 79

Słupsk

Nasza Firma wpisuje się w historię naszego regionu i z powodzeniem rozwija swoją działalność od ponad 28 lat. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem znanych marek takich jak: Orlen Oil, Centra, Bosma, Amtra. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do współpracy z naszymi Partnerami w bardzo szerokim zakresie zarówno produktowym jak i doradztwa technicznego.

Prowadzimy działalność handlową w trzech obszarach swojego rozwoju:

 technika – elektryka – motoryzacja.

W chwili obecnej zatrudniamy 40 pracowników którzy poprzez swoja wiedzę i doświadczenie przyczyniają się do rozwoju firmy. Posiadamy wiele nagród i wyróżnień wynikających z sukcesów w obszarze zawodowym jak również z działalności społecznej. Jesteśmy trzykrotnym laureatem nagrody: Gazele Biznesu.

Zapraszamy do współpracy na stanowisko:

Księgowa

Opis stanowiska, zakres obowiązków:

  • Rachunkowa, merytoryczna i formalna kontrola dokumentów księgowych oraz ich dekretacja .
  • Bieżące rozliczanie utargów kierowców i handlowców.
  • Przygotowanie gotówki do wpłaty bankowej.
  • Kontrola stanu środków w kasie, sporządzanie dokumentów kasowych.
  • Obsługa kontrahentów w zakresie przyjmowania wpłat gotówkowych.
  • Wypłata wynagrodzeń gotówkowych oraz elementów pozapłacowych pracowników.
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z akcyzą (sprzedaż, zakup).
  • Prowadzenie rejestru BDO.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności w prowadzeniu działań podanych w opisie stanowiska,
  • Doświadczenia na stanowisku księgowym,
  • Wykształcenia ekonomicznego,
  • Zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • Umiejętność do zarządzania i motywowania zespołu,
  • Konsekwencji w realizacji wyznaczonych celów,
  • Znajomość programu księgowego Rewizor mile widziana.

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowy,
  • Pakiet socjalny,
  • Pakiet usług medycznych,
  • Możliwość rozwoju, szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne