Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

CARITAS ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Sopot, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Caritas służy pomocą Kościołowi diecezjalnemu w wypełnianiu posłannictwa dobroczynności chrześcijańskiej poprzez działalność charytatywną i humanitarną dla zrealizowania potrzeb duchowych i materialnych człowieka, wypływającą z ewangelicznego przykazania miłości i mającą na uwadze godność każdej osoby ludzkiej bez względu na jej wyznanie, światopogląd, narodowość, rasę i przekonania. Wypełniając swą misję Caritas realizuje zadania w obszarze pożytku publicznego.

Księgowa

Obowiązki:

  • księgowanie wyciągów bankowych i weryfikacja sald,
  • weryfikacja zobowiązań,
  • kontrola i księgowanie dokumentów finansowych, bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych,
  • analiza poprzednich okresów rozliczeniowych,
  • analiza danych pod kątem finansowym,
  • przygotowanie zestawień po zakończeniu miesiąca.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne - finanse, rachunkowość
  • inicjatywy i samodzielność w działaniu, nastawienia na generowanie rozwiązań,
  • komunikatywność,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości,
  • dobra znajomość Excel,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem Symfonia lub Comarch Optima,

Oferujemy:

  • stałe godziny pracy,
  • super atmosfera w pracy,
  • zgrany zespół,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Ogłoszenie archiwalne