Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Specjalista ds. księgowości

ABAK S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku specjalista ds. księgowości odpowiadać będzie za m.in. samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, ustalanie wartości zobowiązań podatkowych i zamykanie miesiąca, sporządzanie niezbędnych deklaracji do US, a także informacji do GUS oraz bezpośrednią współpracę z klientami biura.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów korzystających z pełnej księgowości,

  • znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,

  • doświadczenie w miesięcznych oraz rocznych zamknięciach spółek prawa handlowego,

  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT,

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

  • znajomość programów księgowych,

  • dokładność, terminowość oraz skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • regularne szkolenia wewnętrzne,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę B2B/ umowę zlecenie,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,

  • dofinansowanie do kart sportowych,

  • ubezpieczanie grupowe.

ABAK S.A.

ABAK S.A. będąca jednym z ogólnopolskich liderów branży usług księgowych, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze księgowej, podatkowej i kadrowo-płacowej przedsiębiorstw, osób fizycznych, spółek osobowych i osób prawnych poszukuje do jednego ze swoich oddziałów:

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim z dopiskiem „Specjalista ds. księgowości” w temacie wiadomości. Po dokonaniu selekcji aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w celu ustalenia terminów rozmów kwalifikacyjnych.