Oferta pracy

Księgowa

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Stężyca (pow. rycki)

    Stężyca (pow. rycki), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja dokumentów kosztowych, Bieżące monitorowanie obrotów i sald oraz wyjaśnianie niezgodności, uzgadnianie kont księgowych.

  • Uzgadnianie i rozliczanie sald z kontrahentami, w tym tworzenie i rozliczanie odpisów aktualizujących, Sporządzanie sprawozdań dla GUS.

  • Uczestnictwo w rozliczaniu podatków VAT, PIT i CIT oraz sporządzaniu deklaracji, Prowadzenie ewidencji środków trwałych.

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych, a także dekretacja i księgowanie faktur zakupu oraz określanie obowiązków podatkowych w sprzedaży i zakupie

  • Aktywne i bezpośrednie wsparcie w procesie przygotowania sprawozdań finansowych, Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnętrznymi firmy.

  • Inne zadania, jakie mogą być powierzone z uzasadnionych przyczyn przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w księgowości,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia lub pokrewne),

  • Znajomość zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych,

  • Znajomość aplikacji biurowych tj. e-deklaracje, pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • Otwartość na nowe zadania i wyzwania,

  • Mile widziana znajomość Systemu SAP BusinessOne.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Pracę w najnowocześniejszej firmie w branży,

  • Ciekawy zakres zadań i obowiązków,

  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,

  • Bogaty pakiet szkoleń,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.