Oferta pracy

Księgowa

LOWARA VOGEL POLSKAO firmie

LOWARA VOGEL POLSKA

Kazimierza Wielkiego

Strzelin

Xylem to organizacja będąca liderem w dziedzinie technologii wodnych prowadząca swoją działalność w ponad 150 krajach na całym świecie. W środowisku stale rosnących wyzwań Xylem dostarcza innowacyjne rozwiązania w całym cyklu wodnym, od gromadzenia i dystrybucji do ponownego użycia i powrotu do środowiska naturalnego.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Księgowa

Opis stanowiska:

  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu polskich i zagranicznych
  • Układanie dokumentów (łączenie faktur z zamówieniem i dokumentem przewozowym)
  • Współpraca z dostawcami w zakresie poprawności dokumentów księgowych
  • Księgowanie delegacji i zaliczek pracowników
  • Rozliczanie i księgowanie wydatków z karty służbowej (CONCUR)
  • Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, w tym przygotowywanie potwierdzeń sald na koniec roku
  • Uzgadnianie wybranych sald kont Księgi Głównej na koniec okresu
  • Przygotowywanie danych do sporządzenia deklaracji VAT
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Przygotowywanie i księgowanie dokumentów PK
  • Uaktualnianie kursów w systemie ERP
  • Przygotowywanie i analiza raportów zgodnie z harmonogramem

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale Księgowości
  • wykształcenie w obszarze Księgowości, Rachunkowości lub Finansów
  • posługiwanie się językiem angielskim będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie na pracę zespołową i pozytywne podejście do pracy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku i ciekawym zespole
  • ciekawy pakiet benefitów – Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do wakacji dla Twoich dzieci oraz paczki na święta, jak również wiele innych
  • plan rozwoju dedykowany tylko Tobie

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w Lowara Vogel Polska. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy