Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

ARCTURUS - BUNKER sp. z o.o.O firmie

ARCTURUS - BUNKER sp. z o.o.

Hryniewieckiego 1

Szczecin

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa w zakresie dokumentacji księgowej gospodarki towarowej począwszy od:

  • księgowania dowodów księgowych,
  • wprowadzenia zamówienia od odbiorcy,
  • zamówienia do dostawcy,
  • wycena faktury zakupowej z UE,
  • przyjęcie towaru na magazyn,
  • wystawienie dowodów wydania WZ,
  • wystawianie faktur sprzedaży.

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lat
  • znajomość gospodarki magazynowej (uzgadnianie magazynów, zgodność stan magazynowy – księgowość)
  • wycena wyrobów gotowych i gospodarka nimi, wystawianie faktur sprzedaży
  • pracowitość dokładność i rzetelność
  • umiejętność pracy pod presją czasu ,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • znajomość programów księgowych typu ERP, szczególnie mile widziana znajomość programu Optima

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne