Logo Pracuj.pl

Księgowa

OT LOGISTICS S.A.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

OT LOGISTICS S.A.

Zbożowa 4

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie całości zadań związanych z gospodarowaniem środkami trwałymi, w tym:
  • Dekretacja i księgowanie faktur dot. środków trwałych
  • Prowadzenie ewidencji (rejestracja przychodów, rozchodów, zmiany użytkownika);
  • Wystawianie i archiwizacja dokumentów przyjęcia, modernizacji, zmiany użytkownika, likwidacji, sprzedaży;
  • Klasyfikacja środków trwałych według grup rodzajowych i użytkowników;
  • Analiza umorzenia, amortyzacji i wartości majątku trwałego Spółki oraz planowanie związanych z tym kosztów;
  • Znakowanie środków trwałych;
  • Rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych;
  • Organizowanie i przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji planowych oraz doraźnych;
  • Weryfikacja i optymalizacja procesu związanego z MSSF 16 na poziomie spółki i spółek zależnych;
  • Bieżące rozliczanie operacji związanych z MSSF 16.

Nasze wymagania

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy, pozytywne nastawienie,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse);
  • doświadczenia w obszarze ewidencji środków trwałych;
  • Dobra znajomość pakietu Office;
  • Mile widziana znajomość zagadnienia MSSF 16

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Możliwość łączenia pracy w biurze z pracą zdalną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Księgowa, Zbożowa 4, Szczecin