Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

DUKAT Rafał Kuśmirek

  • Mikołaja Kopernika 6, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Mikołaja Kopernika 6

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Samodzielne stanowisko obsługi księgowo-podatkowej firm.

Prowadzenie rozliczeń podatkowych w formie uproszczonej (ryczałt, KPIR).

Nasze wymagania

Wymagania:

Wymagana znajomość przepisów prawa podatkowego (podatek dochodowy i VAT) oraz zasad prowadzenia rozliczeń na podstawie ewidencji uproszczonych (ryczałt, KPIR).

Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem z linii insertGT będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Oferta:

Oferujemy pracę w niewielkim zespole księgowym w jednym z najstarszych Biur Rachunkowych w Szczecinie. Wymiana wiedzy i doświadczenia. Rozwój zawodowy i atrakcyjne wynagrodzenie.