Logo Pracuj.pl

Księgowa

ARJA S.C.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

ARJA S.C.

Zimowa 18

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
  • księgowanie faktur, wyciągów bankowych,
  • prowadzenie i kontrola rozrachunków,
  • kontrolowanie wprowadzonych danych;
  • uzgadnianie rozrachunków;
  • bieżące wsparcie działu księgowości;

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość programów INSERT (Rewizor, Subiekt)
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • doświadczenie zawodowego min. 3 lata na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analityczne i zdolność pracy pod presją czasową;
  • doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, uczciwość;
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobrej organizacji pracy,
  • zaangażowania, rzetelności i skrupulatności,
  • umiejętności analitycznego myślenia,

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • partnerskie warunki,
  • stabilność w zatrudnieniu,
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

O nas

VERLANI to polska marka mebli kuchennych, która dynamicznie się rozwija, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Zajmujemy się projektowaniem mebli do zabudowy. Uwzględniamy oczekiwania naszych Klientów, służąc przy tym profesjonalnym doradztwem.

Księgowa, Zimowa 18, Prawobrzeże, Szczecin