Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W SZCZECINIE

4 2305 000 brutto / mies.
  • Arkońska 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Arkońska 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie na podstawie dowodów księgowych zapisów w księgach Szpitala,

  • Analiza zapisów na kontach księgowych oraz uzgodnienie sald;

  • Przygotowywanie sprawozdań i zestawień finansowych na potrzeby Szpitala i organów zewnętrznych;

  • Poprawne i terminowe obliczanie oraz sporządzanie okresowych deklaracji i sprawozdań zgodnie z ob-owiązującymi przepisami;

  • Obsługa bankowości elektronicznej;

  • Analiza terminowości wpływu należności i prowadzenie windykacji;

  • Obsługa kasowa Szpitala;

  • Wykonywanie innych prac związanych z prowadzeniem, zgodnie z ustawą o rachunkowości ksiąg rachunkowych;

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letniego doświadczenia pracy w strukturach księgowości;

  • Praktycznej znajomości zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych (ustawa o rachunkowości, ustawa o VAT, ustawa o PIT i CIT);

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel i Word);

  • Odpowiedzialności, zaangażowania oraz rzetelności w realizacji powierzonych zadań;

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole;

  • Brak prawomocnego skazania za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

  • Doświadczenie w pracy w podmiotach leczniczych i/lub w systemie InfoMedica będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – cały etat;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

SPWSZ w Szczecinie jest największym szpitalem w województwie zachodniopomorskim. Zatrudnia blisko 2500 osób i udziela świadczeń zdrowotnych w wielu specjalnościach. Mieści się w dwóch lokalizacjach: przy ul. Arkońskiej 4 w Szczecinie oraz przy ul. Sokołowskiego 11 w Szczecinie Zdunowie.

Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę medyczną, techniczną, informatyczną, administracyjną, personel gospodarczy i pomocniczy.

Posiada specjalistyczny sprzęt diagnostyczny.

Prowadzi inwestycje związane z polepszeniem warunków leczenia dla pacjentów.

Posiada wdrożoną Politykę Jakości oraz Certyfikat Akredytacyjny (standardy akredytacyjne dla lecznictwa szpitalnego).