Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa w Wydziale Rozliczeń Transakcji

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

Marszałkowska 78/80

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie papierów wartościowych

  • Obsługa rozliczeń transakcji na papierach wartościowych, w tym transakcji na rynkach zagranicznych

  • Prowadzenie i obsługa depozytu papierów wartościowych oraz cyfrowego rejestru akcjonariuszy

  • Realizacja innych operacji związanych z papierami wartościowymi

Nasze wymagania

  • Tytuł Specjalisty ewidencji PW – mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 5 lat

  • Znajomość programów maklerskich, w szczególności Maestro

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych i przepisów z zakresu rachunkowości

  • Znajomość języka angielskiego minimum B2 – w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • doskonała lokalizacja biura

Etapy rekrutacji
1

Zgłoszenie online

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Powiadomienie o rezultacie