Oferta pracy

Księgowa

Frisco SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu towarów

  • Uzgadnianie faktur zakupu z przyjęciami magazynowymi

  • Księgowanie faktur korygujących do zakupionych towarów

  • Przygotowywanie przelewów bankowych krajowych i walutowych

  • Uzgadnianie rozrachunków, potwierdzanie sald

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w księgowości min. 2 lata

  • Mile widziana znajomość systemu MS Dynamics AX 2012

  • Praktyczna znajomość zagadnień gospodarki magazynowej

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń, udział w nowatorskim przedsięwzięciu

  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi

  • Umowę o pracę

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy