Oferta pracy

Księgowa

SOLENERGA SP. Z O.O.O firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SOLENERGA SP. Z O.O.

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne, kompleksowe prowadzenie ksiąg

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników

  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności

  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/GUS/NBP)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i awansu wraz z rozwojem firmy

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Opieka medyczna, spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, startupowa kultura

  • Komfortowe biuro na Mokotowie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Solenerga to szybko rozwijająca się, ogólnopolska firma. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Bogata oferta firmy jest uzupełniana przez pompy ciepła, systemy klimatyzacji oraz stacje ładowania pojazdów.

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, kompleksowa obsługa klienta, nowoczesne systemy sprzedażowe i narzędzia pracy. Jesteśmy również pionierem a zarazem liderem sieci franczyzowej w branży OZE. Nasza sieć obejmuje już 15 punktów handlowych w tej formule i wciąż się rozwija.

Przewiń do profilu firmy