Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

ZeSkory.comO firmie

5 5006 000 brutto / mies.
  • Trakt Brzeski 35, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZeSkory.com

Trakt Brzeski 35

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i rozliczanie importu usług, WDT,

  • sporządzanie IFT,

  • księgowanie sprzedaży i uzgadnianie należności,

  • analiza i uzgadnianie kont księgowych,

  • księgowanie środków trwałych,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym,

  • znajomości ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,

  • mile widziana znajomości oprogramowania Rewizor GT, Subiekt GT,

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej,

  • dokładność , sumienność w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,

  • okres próbny - 1 miesiąc - umowa zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5500 – 6000 zł brutto,

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,

  • kartę MultiSport,

  • miłą atmosferę w miejscu pracy – mówimy sobie na „Ty” :)

O nas

Betlewski® to polska marka galanterii skórzanej powstała w 2010 roku. W skutek

dynamicznego rozwoju poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Marketplace z j. niemieckim.

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie aktualnej klauzuli, zgodnej z RODO.