Oferta pracy

Księgowa

CETES COSMETICS POLAND SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z firmą zewnetrzną (Indie)

  • Przygotowywanie zamknięcia miesięcznego / rocznego / kwartalnego oraz bieżąca analiza salda kont GL

  • Uczestnictwo w sporządzeniu rocznego sprawozdania finansowego według określonych standardów i sporządzanie JPK-V7

  • Pomoc w prawidłowym rozliczeniu kosztów współpracowników firmy

  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, US)

  • Współpraca z audytorami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Rozumienie zasad rachunkowości oraz znajomość przepisów podatkowych

  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości

  • Dobra i praktyczna znajomość programu Excel

  • Znajomość systemu IFS będzie dużym atutem

  • Samodzielność, komunikatywność, dokładność i sumienność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie: umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, w tym gabinet lekarski na terenie zakładu pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty firmy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach

  • Przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

CETES Cosmetics Poland Sp. z o.o. to jedna z 6 fabryk koncernu kosmetycznego, zlokalizowana w warszawskim Ursusie. Rocznie produkujemy blisko 200 milionów sztuk kosmetyków takich jak: kremy, balsamy, fluidy, szampony, pasty do zębów, maskary.

Nad produkcją kosmetyków czuwa zespół kilkuset pełnych pasji ekspertów. Najlepsi specjaliści z branży dbają o to, by do naszych klientów trafiły wyjątkowe produkty.

Przewiń do profilu firmy