Oferta pracy

Księgowa

SALES HR

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest polska firma handlowa.

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów: sprzedaż/zakup, wyciągi bankowe, rozliczenie delegacji i zaliczek pracowniczych, kompensaty, faktoring itp.

  • Ewidencja transakcji zagranicznych: WDT,WNT, eksport/import towarów i usług

  • Uzgadniane, weryfikacja oraz potwierdzanie sald z tytułu należności i zobowiązań z kontrahentami

  • Bezpośrednia współpraca z Głównym Księgowym i Dyrektorem Finansowym

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse)

  • Minimum 5 lat doświadczenia pracy w księgowości

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

  • Znajomość w zakresie rozliczania transakcji zagranicznych (WDT, WNT, Import/Eksport)

  • Dokładność, systematyczność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Znajomość programów Symfonia

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę : otwartość na oczekiwania

  • Dużą samodzielność

  • Pakiet benefitów

  • Pracę w komfortowo urządzonym biurze w Śródmieściu