Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

INSTAL-BUD PLUS SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Poborzańska 25

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola obiegu dokumentów księgowych,

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych,

  • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży,

  • Weryfikowanie dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym,

  • Weryfikacja sald należności i zobowiązań,

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • Wsparcie przy zamknięciu roku,

  • Obsługa administracyjna firmy

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów i ekonomii,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku księgowego,

  • Umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły,

  • Dokładność, skrupulatność,

  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,

  • Znajomość programu Optima,

  • Mile widziana znajomość Płatnika,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku,

  • Możliwość rozwoju na stanowisku księgowym i kadrowym.

O nas

Wykonujemy instalacje sanitarne dla wiodących Generalnych Wykonawców na rynku Polskim. Oferujemy kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie które umożliwia nam szybki rozwój i stabilizację. Szukamy osób chcących zdobywać kwalifikację i doświadczenie, która pomoże nam budować naszą firmę jako element naszej organizacji.