Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

IKOL SYSTEM Sp. z o.o.

  • Globusowa 5, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Globusowa 5

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości spółki

  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, list płac

  • Przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, GUS, ZUS

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i RMK

  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu

  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS,

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości

  • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT, CIT

  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Doskonała organizacji pracy

  • komunikatywność, analityczne myślenie, samodzielność

  • Znajomość programu RAKS SQL warunek konieczny

  • Mile widziane wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii i finansów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Elastyczne godziny pracy w przedziale 7 -17

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport

IKOL System sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie lokalizowania pojazdów oferującym zarówno systemy radiowe służące do lokalizowania skradzionych pojazdów, jak i systemy GPS do monitorowania i zarządzania flotą samochodową.

Przewiń do profilu firmy