Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

Braughman Group Media Polska Sp. z o.o.

Krucza 16/22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów (faktur zakupu, faktur sprzedaży, wyciągów bankowych, list płac)

  • naliczanie amortyzacji, RMK, przyjmowanie środków trwałych do użytkowania

  • wprowadzanie przelewów do banku

  • uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków

  • analiza dokumentów księgowych pod kątem poprawności ujęcia w JPK

  • uzgadnianie rejestrów VAT

  • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu

  • współpraca z instytucjami (Urząd Skarbowy, ZUS)

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień i przepisów podatkowych (CIT, VAT)

  • duża samodzielność i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • znajomość programu księgowego Comarch Optima

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • miłą atmosferę w młodym energicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dogodną lokalizację (centrum)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy liderem branży reklamy zewnętrznej w Polsce, specjalizującą się w wielkim formacie zarówno w wydaniu tradycyjnym jak i Digital OOH oraz Murali. W naszym portfolio posiadamy nośniki zlokalizowane w największych miastach Polski. Nieustająco pracujemy nad rozwojem naszych produktów o pionierskie technologie, dostarczając naszym klientom najlepsze rozwiązania efektywnej komunikacji marketingowej.

Nasz Zespół to grono doświadczonych specjalistów pracujących w branży OOH od wielu lat, potrafiących zaplanować i doradzić najbardziej efektywne działania outdoorowe dla klienta. Poszukujemy osób, którzy razem z nami będą realizować ambitne cele.

Sprawdź się i wyślij nam swoje CV!

Przewiń do profilu firmy