Oferta pracy

Księgowa

La MakeUp Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialnościąO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma handlowa działająca na polskim rynku e-commerce w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Księgowa

Opis stanowiska

  • weryfikacja merytoryczna dokumentów pod względem księgowym i podatkowym
  • bieżące księgowanie dokumentów
  • analiza kont, sprawdzanie kompletności zapisów
  • wyjaśnianie rozbieżności
  • wsparcie zespołu w pozostałych zadaniach

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane biuro rachunkowe)
  • znajomość przepisów prawnych i ustawy o rachunkowości
  • zdolność analitycznego myślenia
  • chęć do rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu księgowości i podatków
  • samodzielność, rzetelność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemu COMARCH OPTIMA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • duże możliwości rozwoju
  • pracę z doświadczonym zespołem Działu Księgowości
  • przyjazną atmosferę pracy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy