Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-HANDLOWE "IZOLBUD" sp. z o.o.O firmie

7 5008 500 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma budowlana działająca na rynku od 30 lat. zaliczana do małych przedsiębiorstw. Przychody roczne 15-20 mln. Zatrudnienie ok 30 osób. Działalność wg. prawa handlowego - spółka z o.o.

Księgowa

Praca obejmująca następujące zadania:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości
  • nadzór na prawidłowym  obiegiem faktur i płatności faktur
  • prawidłowe rozliczanie należności podatkowych
  • terminowe przygotowywanie raportów miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych
  • prowadzenie ewidencji księgowej
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • prowadzenie spraw kadrowych i płac

Oczekiwania:

  • dobra znajomość programu MS Office (Excel) i innych programów księgowych
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej
  • znajomość branży budowlanej
  • znajomość prowadzenia kadr i płac
  • pożądany certyfikat księgowego upoważniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Ogłoszenie archiwalne