Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudnimy:
    Księgowa
    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków:
    • dekretacja i księgowanie dokumentów
    • prowadzenie ewidencji kasowej
    • przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
    • uzgadnianie dzienników i ewidencji z kontami księgi głównej
    • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu
    • sporządzanie deklaracji Intrastat
    • rozliczanie delegacji służbowych krajowych
    Wymagania:
    • wykształcenie minimum średnie, kierunek Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie
    Gwarantujemy:
    • umowę o pracę
    • możliwość pracy dla prestiżowych Klientów polskich i międzynarodowych
    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności
    • pracę na pełen etat od zaraz

    Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV klikając Aplikuj.