Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPS Construction Sp. z o.o. 25-116 Kielce, ul. Ściegiennego 270
    zatrudni absolwentkę specjalności: rachunkowość, finanse na stanowisku
    Księgowa
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • dekretowanie, księgowanie i kontrola faktur
    • przygotowywanie i wysyłanie  płatności
    • uzgadnianie sald
    • inne bieżące zadania z zakresu księgowości

    Wymagania:

    • sumienność, dokładność i rzetelność
    • samodzielność, umiejętności: komunikacyjne, współpracy w zespole
    • dobra organizacja pracy
    • chęć nauki i rozwoju
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Bardzo prosimy o dopisanie klauzuli:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych procesów rekrutacji.