Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, globalnej firmy farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowa/Księgowy. Rekrutacja jest na czas określony 2 lat z możliwością przedłużenia ze względu na ciągły rozwój firmy i struktur wewnętrznych. Zatrudniona osoba będzie raportować bezpośrednio do Głównej Księgowej.

    Księgowa
    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Weryfikacja i dekretacja faktur, oraz innych dokumentów księgowych,
    • Kontrola poprawności obiegu dokumentów z punktu widzenia zgodności z zasadami rachunkowości oraz procedurami wewnętrznymi firmy,
    • Księgowanie dokumentów, w szczególności faktur zakupowych oraz rozliczeń pracowniczych w systemie SAP,
    • Przygotowywanie płatności do akceptacji,
    • Kontakty z kontrahentami i pracownikami firmy,
    • Bezpośrednia współpraca z Główną Księgową,
    • Przygotowywanie  analiz dotyczących aktualnych kosztów,
    • Współudział w zamknięciu okresów rozliczeniowych (miesiąca / kwartału/roku),
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
    • Księgowanie rezerw na koniec miesiąca,
    • Opieka nad aplikacjami informatycznym i w razie potrzeby udział w ich wdrożeniu i modyfikacjach.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe
    • Od 2 do 4 lat doświadczenia w księgowości
    • Znajomość systemu SAP
    • Język angielski komunikatywny (głównie maile)
    • Gotowość do wspierania organizacji w jej dalszym rozwoju

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;