Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Księgowa

    Warszawa 29892/001

    Ze względu na wymienność obowiązków w zespole księgowym, osoba na tym stanowisku będzie miała styczność z szerokim przekrojem obowiązków. Bezpośrednią przełożoną będzie Główna Księgowa.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, firmy z branży deweloperskiej (mającej w swoim portfolio ok. 50 podmiotów) poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/go.
    Kandydat/ka będzie wspierać dział księgowy w prawidłowym jego funkcjonowaniu.
    Jest to idealna okazja na rozwój oraz wykorzystanie w praktyce ugruntowanej wiedzy z zakresu rachunkowości.
    Docelowo osoba będzie mogła awansować na Samodzielną/ego Księgową/ego

    Opis stanowiska

    • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (faktury, wyciągi bankowe)
    • Wsparcie w prowadzeniu podmiotów w ramach pełnej księgowości
    • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
    • Wsparcie w rozliczeniach podatkowych
    • Rozliczanie i księgowanie wydatków służbowych pracowników
    • Potwierdzanie sald z kontrahentami
    • Wsparcie w procesie cyklicznych zamknięć

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z branży nieruchomości
    • Możliwość podjęcia pracy w krótkim okresie (od zaraz / 2 tygodnie / 1 miesiąc) będzie dużym atutem
    • Minimum 1,5 roku doświadczenia w pracy w dziale księgowym/biurze rachunkowym
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie Comarch XL
    • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość awansowania na Samodzielną/ego Księgową/ego
    • Możliwość uczestniczenia w różnych szkoleniach
    • Prywatna opieka medyczna
    • Premia uznaniowa
    • Elastyczne godziny pracy - start 8.00/9.00
    • Przyjazna i mało formalna atmosfera pracy

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page