Oferta pracy

Księgowa

LINK Sp. z o.o.

  • Wiązowna (pow. otwocki)

    Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zakupowych i innych dokumentów księgowych

  • księgowanie wyciągów bankowych oraz rozliczeń z faktorami

  • księgowanie operacji związanych ze środkami trwałymi, rezerwami, rozliczeniami międzyokresowymi

  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi,

  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • udział w zamknięciu miesiąca

  • sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne ( GUS i NBP)

  • udział w badaniach finansowych i współpraca z audytorem

  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych

  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość przepisów podatkowych, zwłaszcza z zakresu VAT i CIT

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • odpowiedzialność i dokładność

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • znajomość MSSF będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia w branży TSL

  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie z branży TSL

  • pracę w zgranym zespole, na który zawsze można liczyć

  • przyjazne, pozytywne i wspierające środowisko pracy z dostępem do nowoczesnych technologii i narzędzi pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Szukasz pracy w której rozwój ludzi w branży TSL idzie w parze z niepowtarzalną atmosferą, poznaj bliżej LINK Sp. z o.o. Na rynku obecni jesteśmy od 33 lat, tworzymy międzynarodowe środowisko specjalistów ds. transportu i logistyki. Ciągle poszukujemy nowych talentów, więc jeżeli chcesz pracować w LINK to:

Wykorzystaj szansę i zgłoś swoją kandydaturę!

Miejsce pracy: Wiązowna

Przewiń do profilu firmy