Logo Pracuj.pl

Księgowa

TRANSSYSTEM S.AO firmie

  • Wola Dalsza (pow. łańcucki)
    Wola Dalsza (pow. łańcucki), podkarpackie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja formalna, rachunkowa i podatkowa, dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu kosztowego oraz aktywów / kraj i zagr./
  • prowadzenie księgi rachunkowej i podatkowej aktywów trwałych, przygotowywanie dokumentacji i rozliczanie inwentaryzacji aktywów
  • rozliczanie i księgowanie delegacji
  • księgowanie rezerw
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych
  • optymalizacja rozwiązań i procesów księgowych
  • współpraca i kontakt z klientem w wewnętrznym
  • przygotowywanie danych i dokumentów księgowych do audytów, rozliczeń podatkowych, dotacji, itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość)
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku co najmniej księgowa w spółce kapitałowej na kontach zespołu 4 i 5
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów finansowo-podatkowych VAT CIT
  • dojrzałość i samodzielność, dokładność, rzetelność, nastawienie na cel, nastawienie na biznes, rozumienie procesów biznesowych.
  • znajomość programu IFS będzie dodatkowym atutem lub umiejętność szybkiej nauki nowych systemów IT
  • znajomość programu excel
  • znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego i / lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracą na zastępstwo,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • szkolenia i treningi: możliwość partycypowania w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe jak i językowe,
  • praca z najnowszymi technologiami i trendami rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • realna możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa,
  • przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole,
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów.

Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołom.

Księgowa, Wola Dalsza (pow. łańcucki)