Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Wola Dalsza (pow. łańcucki), podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów.

    Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi  z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołom.
    Księgowa
    Miejsce pracy: Wola Dalsza (pow. łańcucki)

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
    • rozliczanie delegacji służbowych,
    • księgowanie faktur zakupowych w tym import usług,
    • realizacja zadań bieżących, ścisła współpraca z przełożonym oraz z pozostałymi pracownikami działu,
    • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego oraz dyrektora finansowego.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunek: rachunkowość, finanse bądź pokrewne,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata),
    • dobra znajomość obsługi komputera: pakietu MS Office, mile wiedziana znajomość obsługi programów finansowo-księgowych /IFS, PALOMAR/,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • bardzo dobra znajomość z zakresu rachunkowości i podatków.
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na zastępstwo (min. 1 rok),
    • możliwość uczestnictwa w programach szkoleniowych oraz zajęciach językowych oferowanych przez firmę Transsystem,
    • posadę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
    • zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów,
    • atrakcyjne warunki płacy.

    Oferty złożone z CV i listu motywacyjnego prosimy kierować klikając w przycisk aplikowania.

    lub na adres:
    TRANSSYSTEM Spółka Akcyjna
     Wola Dalsza 367, 37-100 Łańcut

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transsystem Spółka Akcyjna, Wola Dalsza 367, 37-100 Łańcut, moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) na potrzeby obecnie prowadzonego przez Spółkę procesu rekrutacyjnego zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).