Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników.

    Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej.

    Księgowa
    Praca stała
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: HR/1/19

    Zakres obowiązków:
    - dekretowanie i księgowanie dokumentów;
    - kontrolowanie dokumentów pod względem rachunkowym i merytorycznym;
    - bieżące kontrolowanie rozrachunków;
    - okresowe uzgadnianie kont;
    - prawidłowe realizowanie procesów finansowo-księgowych;
    - realizowanie obowiązków w zakresie obliczenia, pobierania i terminowego wpłacania należności podatkowych w imieniu spółki właściwym organom podatkowym;
    - ewidencjonowanie i zatwierdzanie pod względem finansowym udokumentowanych fakturami wydatków zgodnie z przypisanymi kompetencjami;
    - dział w obiegu informacji między pracownikami działu oraz pozostałymi komórkami organizacyjnymi;
    - prowadzenie prawidłowej ewidencji analitycznej;
    - przygotowanie raportów dla Głównej Księgowej oraz na potrzeby innych komórek organizacyjnych;
    - udział w przygotowanie raportów na potrzeby audytorów/ instytucji zewnętrznych.

    Wymagania:
    - minimum 2 lata na podobnym stanowisku;
    - bardzo dobra znajomości ustawy o rachunkowości;
    - bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego;
    - wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dużych grupach kapitałowych);
    - znajomość programów księgowych (dodatkowym atutem będzie znajomość systemu ASSECO);
    - rzetelność i dokładność.

    Oferujemy:
    - stabilne warunki zatrudnienia w dużej, międzynarodowej firmie usługowej;
    - swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;
    - dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]
    1. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu: [email protected];
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
      1.  realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹  §  1 ustawy z dnia 26.06,1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 108 z późn. zm.; dalej: „Kodeks pracy”) w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) dalej: „Rozporządzenie RODO” w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego  na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji;
      2. prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne by być w bazie kandydatów;
      3. marketingu usług administratora w szczególności takich jak: przesyłanie informacji o nowych produktach i usługach oraz ofertach promocyjnych i bonusach; informowanie o nowych formach kontaktu z administratorem.  Podanie danych jest dobrowolne (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO);
      4. przetwarzania wizerunku w związku z przekazanym przeze mnie zdjęciem w dokumentach aplikacyjnych (podstawa prawna: art. 22² § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia RODO). Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne, jeśli przekazujesz zdjęcie;
      5. ochrony przed roszczeniami i dochodzenie własnych roszczeń (podstawa prawna: z art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia RODO);