Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pryzmat polski producent i dystrybutor materiałów barwiących do drukarek, poszukuje osoby na stanowisko:

    Księgowa
    Miejsce pracy: Wrocław

    Podstawowe obowiązki:

    • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod  kątem  rachunkowym i formalno-merytorycznym,
    • bieżące ewidencja dokumentów księgowych zgodnie z przepisami i planem kont spółki,
    • uzgadnianie kont księgowych,
    • uzgadnianie sprzedaży i zakupów z rejestrami VAT,
    • inne zadania bieżące wykonywane w dziale księgowości

    Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego ekonomicznego,
    • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
    • systematyczności, dokładności, samodzielności i odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
    • znajomości zasad rachunkowości przedsiębiorstw w każdym obszarze,
    • dobrej znajomości przepisów ( rachunkowych i podatkowych) w zakresie amortyzacji środków trwałych,
    • praktycznej znajomości przepisów podatkowych, w szczególności PIT/CIT/VAT,
    • znajomość obsługi pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej,
    • umowę o pracę na czas nieokreślony,
    • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,
    • pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • możliwość przystąpienia do programu Benefit Multisport.

    Jeżeli ta oferta Cię zainteresowała, odpowiedz załączając swoje cv i list motywacyjny. Koniecznie w nazwie pliku zapisz swoje imię i nazwisko.

    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach obecnego procesu rekrutacji.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”, „Apply” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firm z Grupy Pryzmat wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Pryzmat sp. z o.o. sp.k. swoich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym oraz potwierdzacie Państwo fakt zapoznania się z „obowiązkiem informacyjnym”, o którym mowa poniżej. Pozostałe dane osobowe, niewymagane w procesie rekrutacji (np. wizerunek) przetwarzane zostają na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, wyrażonej faktem wysłania nam swojego zgłoszenia.

    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych procesów rekrutacji.

    Jeżeli chcecie Państwo, abyśmy brali pod uwagę Państwa zgłoszenie rekrutacyjne również podczas przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w dokumentach (CV, list motywacyjny) dodatkowej klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pryzmat sp. z o.o. sp.k. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres 3  miesięcy od daty wysłania zgłoszenia”.

    Mogą Państwo wycofać powyższe zgody w każdym momencie poprzez wysłanie e-mail na adres: [email protected] w tytule wpisując „rekrutacja – wycofanie zgody”. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych przesłanych w procesie rekrutacji jest spółka pod firmą Pryzmat sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 15.

    Pełna informacja podawana w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą (obowiązek informacyjny) znajduje się TUTAJ.