Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

Womak Holding SA. M.

plac Powstańców Śląskich 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zapisywanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych

  • przygotowanie, importowanie i wprowadzanie przelewów bankowych

  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych

  • fakturowanie klientów

  • rozliczanie delegacji pracowników,

  • przeprowadzanie rozliczeń i analiz kont rozrachunkowych,

  • przygotowywanie rozliczeń i deklaracji z zakresu podatków CIT i VAT

  • uzgadnianie obrotów i sald,

  • aktywny udział w procesach zamknięć miesiąca

  • raportowanie do GUS i NBP

  • przygotowywaniu raportów i analiz

  • aktywne wsparcie w zakresie przygotowania sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe lub pokrewne)

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomości programu Comarch ERP CDN XL i Optima

  • bardzo dobrej znajomości MS Office w szczególności Excel

  • dobra znajomość zasad rachunkowości

  • wiedza z zakresu podatku CIT, PIT,VAT oraz Jednolitego Pliku Kontrolnego

  • zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia

  • możliwość rozwoju i szkoleń, pakiet socjalny

  • możliwość uczestnictwa w nowych projektach i tworzeniu procesów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne