Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

"BEST COMPANY SOLUTIONS" sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja i księgowania faktur kosztowych

  • Kontrola i rozliczanie płatności faktur kosztowych

  • Dekretacja i księgowania faktur towarowych/WNT

  • Kontrola i rozliczanie płatności faktur towarowych

  • Księgowanie kosztów rozliczanych w czasie

  • Uzgadnianie poprawności salda kont kosztów rozliczanych w czasie

  • Dekretacja i księgowanie zaliczek pracowniczych

  • Uzgadnianie poprawności salda kont rozrachunków z pracownikami

  • klasyfikacja, dekretacja, ewidencja dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej

  • wykształcenie wyższe kierunkowe- finanse i rachunkowość

  • doświadczenie w branży handlowej mile widziane

  • biegła znajomość zagadnień finansowo-księgowych i przepisów prawa podatkowego

  • samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów, dokładność, sumienność i zaangażowanie, wysokie poczucie odpowiedzialności

Mile widziane

  • znajomość programu ERP XL i pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • pracę w zgranym zespole

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie na życie

Best Company Solutions Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Franke Coffee Systems w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie profesjonalnych ekspresów do kawy firmy Franke.

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a punkty serwisowe posiadamy w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko: Księgowa

Przewiń do profilu firmy