Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

SOLVENO FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ sp. z o.o.

  • Fabryczna 16H, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Fabryczna 16H

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych oraz księgach podatkowych (KPiR, ryczałt),

  • prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • prowadzenie ewidencji rozrachunków,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • księgowanie i uzgadnianie listy płac,

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji - ewidencji księgowej (księgi pomocnicze) i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • stosowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów,

  • ewidencja wyposażenia,

  • ewidencja środków trwałych i WNiP oraz dokonywanie od nich odpisów amortyzacyjnych lub umorzeniowych;

  • prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji,

  • współpraca z Głównym Księgowym w zakresie sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie księgowości.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra, praktyczna znajomość zagadnień podatkowych i księgowych,

  • znajomość modułu księgowego programu Comarch Optima,

  • umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE,

  • dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • zdolności analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność i terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się wiedzą, w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • możliwość udziału w rozwoju firmy, poprzez udoskonalanie procesów oraz wdrażanie swoich pomysłów i rozwiązań;

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

O nas

SOLVENO Finanse i Księgowość to dynamicznie rozwijająca się firma zarządzająca

i prowadząca finanse przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych oraz firm wdrażających na rynek innowacyjne rozwiązania.

Założyciele Spółki wraz z współpracownikami tworzą zespół doświadczonych księgowych, kadrowych i prawników.

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Młodsza Księgowa/Księgowa.