Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Września, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym, która od ponad 50 lat zdobywa kolejne rynki na całym świecie osiągając status jednego  z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Gestamp poszukujemy
Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Księgowa
Miejsce pracy: Września

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
  • znajomość zasad rachunkowości i zasad fakturowania,
  • doświadczenie zawodowe w księgowości,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • dokładność i skrupulatność,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Zadania:

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych,
  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do informatycznego systemu finansowego,
  • nadzór nad terminowością płatności od odbiorców i do dostawców,
  • przygotowywanie raportów i zestawień finansowych,
  • przygotowywanie do zamknięcia roku obrachunkowego.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

W treści listu motywacyjnego prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się