Ta oferta pracy jest nieaktualna od 370 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Września, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym, która od ponad 50 lat zdobywa kolejne rynki na całym świecie osiągając status jednego  z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych.

    W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Gestamp poszukujemy
    Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Księgowa
    Miejsce pracy: Września

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
    • znajomość zasad rachunkowości i zasad fakturowania,
    • doświadczenie zawodowe w księgowości,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel,
    • mile widziana znajomość programu SAP,
    • dokładność i skrupulatność,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Zadania:

    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych,
    • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do informatycznego systemu finansowego,
    • nadzór nad terminowością płatności od odbiorców i do dostawców,
    • przygotowywanie raportów i zestawień finansowych,
    • przygotowywanie do zamknięcia roku obrachunkowego.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o światowym zasięgu działania,
    • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    W treści listu motywacyjnego prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).