Oferta pracy

Księgowa/-wy

Mabion S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – finanse / rachunkowość / ekonomia
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ogólnych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej;
  • znajomość przepisów podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem VAT I CIT;
  • doświadczenie w pracy w środowisku informatycznym (pakiet MS Office, programy księgowe klasy ERP; e-banking);
  • odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań;
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność partnerskiej współpracy z pozostałymi działami firmy;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • sumienność i skrupulatność;
  • zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2.
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie księgowe w obszarze MSR, MSSF, rozliczeń dotacji oraz znajomość oprogramowania ENOVA.

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie transakcji zakupu w oparciu o obowiązujące schematy;
  • nadzór nad ewidencją księgową stanów magazynowych;
  • przygotowanie dokumentacji i udział w inwentaryzacji środków trwałych i innych składników majątkowych spółki;
  • rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych;
  • przygotowywanie raportów do NBP, GUS i deklaracji INTRASTAT;
  • udział w przygotowywaniu okresowych sprawozdań finansowych, raportów i informacji zarządczej;
  • wsparcie dla głównego księgowego przy rozliczeniach podatkowych i przygotowywaniu deklaracji podatkowych;
  • współpraca z audytorem i zewnętrznymi organami podatkowymi i kontrolnymi;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • pracę w ambitnym środowisku i możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • pakiet medyczny.
Prosimy, aby Twoje zgłoszenie zawierało: CV (z zaznaczeniem wymaganych ogłoszeniem umiejętności), format tytułu maila: NAZWISKO_IMIĘ_STANOWISKO

Prosimy, aby CV zawierało klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mabion S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy