Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/wy

Tommy HilfigerO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie

  • księgowanie faktur oraz innych dokumentów związanych z działalnością firmy, wyciągów bankowych, raportów kasowych, itp. uzgadnianie sald

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych i sprawozdań statystycznych

  • współpraca z partnerami zagranicznymi, instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi

  • aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości

  • odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, VAT, JPK

  • współopracowywanie procedur księgowo-finansowych oraz egzekwowanie ich przestrzegania

  • współorganizowanie pracy działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów i wskazywania efektywnych rozwiązań

  • Otwarta, komunikatywna osobowość

  • Płynna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie

  • Znajomość SAP FI

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji. Jako firma działająca zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, bierzemy odpowiedzialność za zapewnienie naszym pracownikom równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Tommy Hilfiger

Grupa PVH (Phillips-Van Heusen-) jest jedną z największych na świecie, międzynarodowych firm odzieżowych, zatrudniających obecnie ponad 30.000 pracowników. W naszym portfolio posiadamy wiodące na świecie marki Premium, takie jak Tommy Hilfiger i Calvin Klein. Obecnie z naszej centrali w Düsseldorfie, gdzie mieszczą się kluczowe działy operacyjne zarządzamy 13 krajami. Dla wzmocnienia naszego międzynarodowego zespołu sprzedaży w Polsce, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Księgowa/wy.

Przewiń do profilu firmy

Pragniesz zostać częścią międzynarodowej firmy a księgowość jest Twoją pasją? Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia nie są Ci obce? Chętnie i z dużym zaangażowaniem pracujesz na wskaźnikach ekonomicznych? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Rola księgowej/-wego w naszej firmie daje możliwości dalszego rozwoju w kierunku lidera zespołu bądź specjalisty w ramach zespołu finansowego.