Logo Pracuj.pl

Księgowa/y - Accountant

PwCO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem przełożonych,
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych spółek (CIT, VAT, etc), przygotowywanie kalkulacji podatkowych,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • tworzenie raportów dla klientów,
  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • zaangażowanie w inne, ciekawe projekty w obszarze finansów,
  • efektywna komunikacja z klientami oraz współpracownikami,
  • nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe lub na stanowisku księgowego,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym, znajomość innych języków będzie atutem,
  • wiedza w obszarze księgowości oraz podatków CIT i VAT,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • proaktywna postawa i umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o wiodącej pozycji na rynku,
  • praca w dynamicznym i prestiżowym zespole świadczącym usługi dla klientów z różnych sektorów,
  • praca w przyjaznej atmosferze wśród ludzi o różnych kompetencjach, profilach zawodowych i zainteresowaniach,
  • duża elastyczność w pracy - czas pracy według Twoich preferencji,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z szerokim pakietem socjalnym (w tym prywatna opieka medyczna i system kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają swoje benefity),
  • dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń, baz wiedzy, mentoringu, możliwość nauki i pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin,
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, ACCA,
  • możliwość brania udziału w projektach wolontariatu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wsparcie Buddy'ego
  • swoboda leczenia

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

Zespół Tax Reporting and Strategy (TRS) Accounting zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług księgowo-podatkowych dla klientów. Aktualnie, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na pozycję:

Księgowa/y - Accountant, Białystok