Oferta pracy

Księgowa/y - Accountant

PwC

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem przełożonych,

  • prowadzenie rozliczeń podatkowych spółek (CIT, VAT, etc), przygotowywanie kalkulacji podatkowych,

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,

  • tworzenie raportów dla klientów,

  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,

  • zaangażowanie w inne, ciekawe projekty w obszarze finansów,

  • efektywna komunikacja z klientami oraz współpracownikami,

  • nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe lub na stanowisku księgowego,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym, znajomość innych języków będzie atutem,

  • wiedza w obszarze księgowości oraz podatków CIT i VAT,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,

  • proaktywna postawa i umiejętność pracy w zespole,

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o wiodącej pozycji na rynku,

  • praca w dynamicznym i prestiżowym zespole świadczącym usługi dla klientów z różnych sektorów,

  • praca w przyjaznej atmosferze wśród ludzi o różnych kompetencjach, profilach zawodowych i zainteresowaniach,

  • duża elastyczność w pracy - czas pracy według Twoich preferencji,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z szerokim pakietem socjalnym (w tym prywatna opieka medyczna i system kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają swoje benefity),

  • dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń, baz wiedzy, mentoringu, możliwość nauki i pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin,

  • finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, ACCA,

  • możliwość brania udziału w projektach wolontariatu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie Buddy'ego

  • swoboda leczenia

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

PwC

Zespół Tax Reporting and Strategy (TRS) Accounting zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług księgowo-podatkowych dla klientów. Aktualnie, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na pozycję:

Przewiń do profilu firmy