Logo Pracuj.pl

Księgowa (-y) / analityk finansowy

Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby organizacji
  • sprawowanie kontroli formalnej, merytorycznej i rachunkowej dowodów księgowych,
  • oraz przygotowywanie wybranych dowodów księgowych
  • współpraca z dostawcą księgowych usług outsourcingowych (Genpack)
  • cykliczne procedury: raportowanie sprzedaży, dopasowanie rozliczeń Inter Company, raporty należności, naliczanie rezerw, prognoza przepływów pieniężnych
  • płatności i banki: procesowanie manualnych płatności, weryfikacja płatności, kontakt z bankiem w celu uzyskania dokumentów dla innych działów, np. przetargi publiczne
  • Weryfikacja i aktualizacja formalnych danych dostawców i odbiorców w SAP,
  • Przygotowywanie danych i dokumentów na potrzeby audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z zewnętrzną firmą windykacyjną w zakresie przygotowywania niezbędnych dokumentów i zestawień
  • inne zadania: wspieranie procesu księgowości, odpowiadanie na zapytania z centrali, wspieranie procesu AR (przegląd rozliczeń, zapytania klientów, potwierdzanie sald),
  • wspieranie prawidłowego obiegu dokumentów księgowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym, preferowany mgr finansów lub rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie analizy danych finansowych i/lub na stanowisku księgowego/starszego księgowego
  • zdolności analityczne oraz umiejętność zbierania, selekcji danych i formułowania wniosków
  • niezbędna znajomość SAP moduł finansowy
  • biegła znajomość Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy (praca na samodzielnym stanowisku)
  • dokładność i precyzyjność w wykonywanych zadaniach
  • proaktywne podejście do zadań i otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ogromne możliwości rozwoju
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne świadczenia pracownicze
  • wynagrodzenie zależne od stażu i kwalifikacji

Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o.

Zimmer Biomet z siedzibą w Warszawie (Wawer), będąca oddziałem międzynarodowej korporacji o zasięgu globalnym, która specjalizuje się w sprzedaży ortopedycznych wyrobów medycznych, poszukuje do pracy na stanowisko: Księgowa (-y) / analityk finansowy

Zapraszamy wszystkich Kandydatów do przesyłania aplikacji , którzy dostępni są w krótkim terminie bądź od zaraz. Miejsce pracy czeka!

Księgowa (-y) / analityk finansowy, Warszawa