Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y – analityk

Raks Sp. z o.o.

  • Kamionkowska 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kamionkowska 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Pracując z nami w dziale produkcji oprogramowania będziesz:

• analizować zmiany prawne mające wpływ na zakres funkcjonalny programów RAKS,

• określać kierunki rozwoju programów Raks

• wspomagać obsługę bieżących zgłoszeń od użytkowników

• koordynować i brać udział w testach aplikacji

• akceptować prace zespołu w przyjętych rozwiązaniach

• wspierać nas merytorycznie w obszarze księgowości

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym

  • znajomość przepisów finansowo-księgowych oraz aktywne śledzenie ich zmian

  • umiejętności analityczne

  • samodzielność i gotowość do podejmowania decyzji

  • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi

Mile widziane

• Znajomość systemów RAKS SQL

· doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń firm w biurze rachunkowym,

· znajomość innych programów finansowo-księgowych

To oferujemy

  • pracę w zespole doskonałych analityków i programistów a jednocześnie przyjaznych, otwartych i pomocnych kolegów i koleżanek

  • wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i doświadczeniu

  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności i rozwoju

  • opiekę medyczną (indywidualnie lub dla rodziny), kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe

  • trochę integracji i fajnie spędzonego wspólnie czasu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • Multisport

Pomagamy Klientom – dzięki wiedzy oraz doświadczeniu zdobytemu przez 30 lat produkcji i sprzedaży oprogramowania do zarządzania firmą.

Stawiamy na dobrą atmosferę – osiąganie celów biznesowych i finansowych staje się dużo łatwiejsze w zespole zbudowanym na życzliwości i wzajemnym wsparciu.

Dbamy o wartości – o tym jak działamy i kim jesteśmy, decydują reprezentowane przez nas wartości, z wiedzą, zaangażowaniem, orientacją na klienta i współpracą na czele.

Zapewniamy bezpieczeństwo – przyjazną atmosferę i warunki do samorealizacji dla naszych pracowników opieramy o stabilność i pewność zatrudnienia.

Informacje o firmie: www.raks.pl

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Zapraszamy do naszego zespołu!

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku do aplikowania.